středa 29. září 2021

Zahrada na konci září

 I na konci září je letos díky chladnějšímu a vlhkému létu všechno tak svěží a plné květů, že bych byla nejraději kdyby to tak zůstalo ještě alespoň měsíc. 
No uvidíme, uvidíme... rána už mají být chladná a přízemní mrazíky v tomto čase u nás nebývají vzácností. Prodloužený víkend se nám opravdu vydařil. Sluníčko, teplo a zahrada plná motýlů a čmeláčků na podzimních kytkách ... byla to nádhera


A taky jsem si na sklonku léta udělala radost a pořídila jsem si domek, na který jsem se pár let chodila jenom dívat. Paní Marta je moc milá a ochotná a nákup u ní je jedna velká radost. Její obchůdek Keramika Pod liščí strání určitě stojí za navštívení 
Včerejší ráno bylo zamlžené, ale během chvíle se z mlhy vyloupl nádherný babo-letní den


Přeji vám pohodové poslední zářiové dny a děkuji za vaše zastavení :)

13 komentářů:

 1. Vlasti, krásné fotky. I teď máte zahradu plnou barev. Keramický domek se mi moc líbí, jsem zvědavá kam ho umístíš.
  Přeji krásné dny.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Růženko děkuji. Přes zimu si nechám domek doma abych si ho pořádně užila. Letos jsem si kupila malý olivovník tak jestli se mi ho podaří přezimovat určitě budou někde spolu :)

   Vymazat
 2. Vlasti, nádherná zahrada, plná barev, díky za úžasnou procházku. Takové ty červené astřičky, to jsou nízké? Já mám fialové. Myslíš, že bysme mohly udělat výměnu? ��Domeček je krásný.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Alenko, jestli myslíš tu fotku s motýly tak ty jsou vysoké, hodně vysoké a budu muset dva trsy vysadit protože se za dva roky moc rozrostly, tu bych ti klidně poslala. Nízká je ten růžový bochánek, tu jsem sázela letos na jaře a sice vypadá docela mohutně, ale všechno to roste ze dvou výhonků.

   Vymazat
 3. Vlasti, máš opravdu nádhrnou zahradu a vše ti krásně kvete. Opravdu pastva pro oči:-)

  OdpovědětVymazat
 4. Krásná zahrada, Vlasti! A ty dýně...
  Měj příjemné dny, Helena

  OdpovědětVymazat
 5. Vlasti, zdravím. Nevím, co mám obdivovat dřív, jestli domek, kytičky, dýni... Líbí se mě prostě všechno. Lenka
  www.babilenka.cz

  OdpovědětVymazat
 6. Vlasti, je úžasné, co jste kolem vašeho nového domečku za těch pár let vytvořili. Vidím hortenzii latnatou, také si ji chci pořídit.

  OdpovědětVymazat
 7. To je tedy radost dívat se na tyto fotky. Zahrada je opravdu moc krásná.
  Jak píše Lenka, člověk neví co obdivovat dřív.
  Hezké dny!
  Hanka

  OdpovědětVymazat
 8. Mas krasnou zahradku! Preji pekny podzim!

  OdpovědětVymazat
 9. Krásná barevná zahrádka jako uprostřed léta. Je vidět, že rozumíš kytkám a víš, co si kde zasázet, aby to bylo krásně barevné a stále kvetoucí.

  OdpovědětVymazat
 10. Vlasti, koukám, jak Ti zahrada stále krásně kvete. Radost pohledět. Domeček je nádherný, podívám se na stránky autorky.
  Přeji prima neděli. D.

  OdpovědětVymazat