...pořád jsme se nemohli dočkat tepla a teď to máme i s úroky😅
ale ne, nestěžuju si, teplo mám ráda a doma máme chládek takže houby zle.
Kočky a želvy leží ve stínu, pítka pro ptáky a hmyzáky jsou plná a tak tu tropickou neděli nějak přečkáme.
Baví mě večery, po teplých večerech na terase se mi stýskalo, ty si teď užíváme.
I zahrada zatím přežívá celkem obstojně, na trávníku už jsou sice několikadenní tropické teploty znát, ale ono zase zaprší a možná že tak, že toho budeme litovat 😉
💚💚💚










Žádné komentáře:
Okomentovat