Ač Jihočeši Rožmberk nad Vltavou jsme navštívili poprvé.
Malebné městečko v údolí Vltavy je opravdu kouzelné a tak jsme v něm a jeho blízkém okolí strávili skoro celý den.
Nenechali jsme si ujít návštěvu hradu, prohlídku nově opravené věže Jakobínka, oběd v místním pivovaru ani odpolední kávu v kavárně na náměstíčku jak vystřiženém z historického filmu.
Interiér hradu mě trochu zklamal, prohlídka byla stručná a rychlá a slečna průvodkyně nudná a bez zájmu
Zato výhledy z věže a druhá slečna, která nás na věž doprovázela, to bylo něco úplně jiného
Přeji vám krásné květnové dny a děkuji za vaše zastavení
💚💚💚





















Takový výlet bych si tedy taky nechala líbit. Škoda, že to mám trochu z ruky. Moc pěkné fotky z pěkného místa.
OdpovědětVymazatMěj se hezky a užívej květnových dní.
Hanka
moc hezký výlet,Sv.
OdpovědětVymazat