sobota 26. října 2019

Barevný podzim...

...nás pomalu opouští
Tyhle fotky od sebe dělí pouhých pár dnů a dneska ráno jsem si při pohledu z okna uvědomila, že jsem ani nějak nestihla postřehnout kdy to listí vlastně opadalo.Teď je čas opadavých azalek, jejich listí se barví do červena a než opadá i to je pořád na co se na zahradě dívat.
 Žlutá chryzantéma, kterou mám od loňska si dává s kvetením na čas a vzhledem k tomu že už má od příští středy mrznout, asi si jejích květů moc neužiju :(


Přeji vám krásné dny prodlouženého víkendu a děkuji za vaše zastavení :)

8 komentářů:

 1. Vlastičko, máš moc krásnou zahradu, určitě bude mít půvab i v čase, kdy tyhle podzimní nádherné dny budou minulostí.
  Přeji krásný večer, Helena

  OdpovědětVymazat
 2. Současné dny nám přichystaly hodně nádhery, ale jak píšeš listí začíná opadávat.Ale i to mám ráda. Od malinka se ráda šustivým napadaným listím brouzdám. Zahradu máš ještě krásně barevnou, je na co se dívat. Tak ať Ti to ještě chvíli vydrží.
  Hezké dny!
  Hanka

  OdpovědětVymazat
 3. Barevný a slunečný podzim je nej 💛🍁
  Krásný víkend, Vlasti.
  Ilona

  OdpovědětVymazat
 4. Vlasti, zahrádka se Ti krásně vybarvila. Hezky se na ní kouká. :o)
  Jak jsi přezimovala žlutou chryzantému? Mně se to nikdy nepodařilo, aby druhý rok rostla, natož kvetla. Asi jsem ji do záhonu zasadila pozdě a tak vymrzla, nevím.
  Přeji Ti prima dny. D.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Dášo měla jsem ji zahrabanou ve skleníku v záhonu. Na jaře jsem ji přesadila do květináče a dala ven. Udělala jsem ale tu chybu, že jsem jí dala na severní stranu a ona pozdě v tom stínu nasadila poupata a začíná kvést až teď. Jestli mi přežije další zimu dám ji pěkně na sluníčko aby stihla vykvést.

   Vymazat
 5. Vlasti, máte to tam u vás moc pěkné. Obdivuji, jak rychle jste postavili svoje nové bydlení a jak rychle vám to tam pěkně "zarostlo". Měj se pěkně.

  OdpovědětVymazat
 6. Krásné, barevné, sluníčkem umocněné. Chryzantéma mi vzala dech, je nádherná, obrovská.
  Měj krásný sváteční den, Vlasti. J.

  OdpovědětVymazat