středa 12. prosince 2018

Bílé nadělení

Včera u nás celý den chumelilo, ráno sníh ještě odtával, ale během dne zůstával ležet a dnešní ráno mě přivítalo pořádnou sněhovou peřinou. Za oknem, pěkně v teple doma se na to kouká hezky, ale upřímně jsem ráda, že nikam nemusím. Takže rychle nasypat ptáčkům a honem zpátky domů do tepla.Vrabčákům zachumelené čepice vydržely celý den
Venku začíná pěkně přituhovat tak nám sníh asi chvíli vydrží, třeba až do Vánoc :)

8 komentářů:

 1. Vlasti, krásné fotky. U nás taky pořádně nachumelilo, jen nevím, jestli to vydrží do Vánoc.
  Tvoje nová adresa se mi líbí, ať se Ti tu daří. Růža

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Růženko, teď má mrznout tak uvidíme co počasí udělá. Podle předpovědi má být sníh na Vánoce jenom na horách. No a k mojí nové adrese...všechno tu funguje a to se mi líbí :)

   Vymazat
 2. Vlasti, nádherné fotky, pravá adventní atmosféra! U nás už několik dní pršelo, dnes chvilku sněžily "sedláci" , jak říkala moje babička, ale bylo to hned pryč.
  Měj hezký večer, Helena

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Helenko u nás mrzne, je to vážně krása! No ono se mi to mluví když do toho nemusím ven ;) ale na Vánoce prý má přijít obleva, tak uvidíme :)
   I tobě krásný večer!

   Vymazat
 3. Vlasti, to máte tedy nadílku! U nás byl jen poprašek a už je fuč. Ale ptáčkům sypeme taky, teď by nic venku nenašli...
  Měj prima dny, Petra

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Peťo sníh se u nás drží, mrzne i přes den tak uvidíme, uvidíme :)

   Vymazat
 4. Vlasti, hezká sněhová nadílka. Máš krásnou výzdobu a takto zasněžená je přímo dokonalá. U nás bylo a ještě dnes je bílo, tak uvidíme, jak dlouho to vydrží.
  Příjemný večer. D.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Dášo mrzne i přes den, ani kocourovi se venku nelíbí, tak to třeba vydrží :)

   Vymazat