pátek 18. prosince 2020

Předvánočně u nás

 Mám ráda tenhle čas. Období před Vánocemi mám raději, než samotné Vánoce. To chystání, zdobení, pečení, vybírání vánočního stromku a tak všechno kolem.
Letos už mám dokonce od včerejška až do konce roku dovolenou a tak si už užívám vánoční čas se vším všudy. Cukroví mám hotové, všeho jsem dělala jenom pár kousků, mnohé jenom z půl dávky, jen tak pro radost. Kromě medovníkových kuliček jsem ani nedělala žádné novinky, jenom naše léty prověřené co máme rádi.A takhle si předvánoční čas užívá náš Damián :)
Minulý týden jsem pekla zkušební vánočku a dneska tuhle plněnou mákem a povidly do formy. Je výborná a můžete ji upéct klidně jako bábovku. Recept je tadyPřeji vám krásné a pohodové Vánoce prožité v kruhu svých nejbližších a děkuji za vaše zastavení

14 komentářů:

 1. Vlasti, z Tvých fotografií dýchá předvánoční atmosféra. Jsi moc šikovná, máš krásné cukroví, vánočku i perníkové chaloupky. Ani jsem netušila, že se také dělá plněná vánočka a máš pravdu, že se dá upéct i jako bábovka.
  Damiánovi je dobře doma v teple, hezky se mu chrupká.
  Měj krásný adventní víkend.

  OdpovědětVymazat
 2. Téda Vlasti cukroví vypadá k nakousnutí a už tak krásná vánoční atmosféra i se stromečkem:-) u nás zatím čeká venku v pergole, ikdyž děti by ho chtěli mít už nezdobený:-D Krásně si užijte volna. Hanka.

  OdpovědětVymazat
 3. Vlasti, jako vždycky vzorně připraveno, nachystáno, cukrovíčko jako malované!
  Damián si to tedy umí užít!
  Tak ti přeji moc a moc - užij si ten čas taky! Helena

  OdpovědětVymazat
 4. Ten předvánoční čas z Tvých fotek naprosto dýchá. Máš krásně nazdobeno, cukroví jako vysoustruhované. Moc se mi líbí dečka coby vánoční hvězda na kulatém stolečku. Kocour si to taky krásně užívá.
  Prostě je u vás krásně !
  Hanka

  OdpovědětVymazat
 5. Krásne! Ja rada takéto fotky pozerám. Tie koláčiky vyzeraju tak dokonale... vždy u iných obdivujem, ako to tak krásne dokážu urobit. To tie moje su všelijaké čaptavé :-D ale naštastie jedle.

  OdpovědětVymazat
 6. Taky mám raději advent, to těšení se a mám pocit, že je i více zvyků a tradic než o Vánocích.
  Krásně to máte doma nachystáno.
  Přeju prima víkend.

  OdpovědětVymazat
 7. Vlasti, z Tvých fotek čiší nádherná vánoční atmosféra. Koukám, jak jsi připravená. My stromek zdobíme až 23., jinak cukroví už mám také hotové, jen dobalím pár dárků, poklidím a je hotovo. Těším se na pohádky a na setkání s dětmi.
  A Damián je pohodář. :o)
  Přeji krásný víkend. D.

  OdpovědětVymazat
 8. Všechno máš pečlivě provedené, nazdobené - radost pohledět!! A vidím, že předvánoční čas si s tebou i v pohodě užívá kocourek.

  OdpovědětVymazat
 9. Dýchla na mne nádherná, poklidná, vánoční atmosféra. MOc za to děkuji a přeji, abyste si ho všichni užili. U nás se letos nedaří, ale jsou to jedny vánoce, tak za rok bude určitě lépe. Krásnou poslední adventní neděli!

  OdpovědětVymazat
 10. Krásnou poslední neděli adventní a pohodové svátky vánoční

  OdpovědětVymazat
 11. Vlasti, vánočkovou formu jsem ještě neviděla :) Cukroví máš vyvedené a doma jako ze škatulky :)
  Měj prima dny, Petra

  OdpovědětVymazat
 12. Vlasti, máš krásně nazdobeno - cukroví i stromeček.
  Damián si předvánoční čas pěkně užívá.
  Přeji krásné Vánoce a do nového roku hodně zdraví a štěstí. ☺ ♥

  OdpovědětVymazat
 13. Vlasti, to je nádherné pohlazení na duši ty Tvoje fotečky!
  Přeji Ti pohodové vánoční svátky a do nového roku zdravíčka. :-)

  OdpovědětVymazat